in

Tanem Özer Kimdir?

Tanem Özer Kimdir?

Tanem Özer, 1 Haziran 2010 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. Tanem Özer, Şarkıcı Yusuf Güney’in kurmuş olduğu ”Yusuf Güney Gün Menajerlik” bünyesinde yer alan küçük oyuncu Tanem Özer henüz 9 yaşlarındadır. Tanem Özer, Oyunculuk ve modellik yaparak kendini geliştirmekte olan küçü oyuncu…

Oyunculuk yeteneği ile dikkat çeken Tanem Özer,  Ülkemizdeki ünlü markalardan olan Ülker firmasının afişinde model olarak yer almış, Eti markasının reklamında oynamıştır. Boyner markasınında reklam yüzü olan küçük isim, Cappy meyve suyu markasının reklamında da başarılı bir performans göstererek izleyenleri büyülemiştir. 

Tanem Özer, Tatlılığı ve güzelliği ile merak edilen isimlerden olan Özer, Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrol oyuncusu olarak yer aldıkları ”Cesur ve Güzel” dizisinde Şirin karakterini canlandırmıştır.

Tanem Özer, 2019 yılında Atv kanalında yayınlanacak olan ”Zengin ve Yoksul” dizisinde oynayacak. Binnur Kaya, Evrim Solmaz, Gökhan Alkan, Osman Sonant, Damla Colbay gibi isimleri oyuncu kadrosunda bulunduran dizi Atv kanalında Nisan ayında ekranlara gelecek.

Tanem Özer’in Oynadığı Diziler

  • Cesur ve Güzel
  • Zengin ve Yoksul

Tanem Özer kimdir,Tanem Özer nerelidir,Tanem Özer kaç yaşındadır,Tanem Özer babası,Tanem Özerin annesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir