in

ÇılgınÇılgın AsabiAsabi ŞaşkınŞaşkın ŞapşikŞapşik

Şeyma Subaşı yeni sevgilisi Guido Senia Kimdir ?

Şeyma Subaşı için ünlü model Mariacarla Boscono’dan ayrılan Guido Senia’ya büyük şok!

Şeyma Subaşı ile sevgilisi olduğu iddia edilen Fransız DJ Guido Senia şu sıralar birlikte Teyland’da tatil yapıyorlar. İlk önce Tulum sahilinde birlikte görüntülenen ikili, son iki gündür aynı yerde olduklarına dair Instagram hesaplarından paylaşımlarda bulunuyor. Guido Senia, Şeyma Subaşı ile tanıştıktan sonra uzun yıllardır sevgili olduğu süpermodel Mariacarla Boscono’dan ayrıldı. Guido Senia, Mariacarla Boscono ile fotoğraflarını sosyal medya hesbından kaldırmazken, ünlü model Şeyma Subaşı ile adı geçen sevgilisi Guido Senia’yı bir çırpıda sildi. Üstelik Mariacarla Boscono’nun dünyaca ünlü rapçi Ghali ile yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı.

Guido Siena kimdir? Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisi Guido Senia kaç yaşında?

Guido Siena kimdir? Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı geçtiğimiz aylarda boşandı. Subaşı Meksika tatilinde Fransız DJ Guido Seinea ile samimi bir şekilde görüntülendi. Senia’nın yaşamı araştırılmaya başlandı. Peki Guido Senia kimdir? Kaç yaşında? Detaylar haberimizde…

 

Şeyma Subaşı, tatil için gittiği Meksika’da Fransız DJ Guido Senia ile sahilde samimi bir şekilde görüntülendi. Peki Acun ılıcalının eski karısı şeyma Subaşı yeni aşkamı yelken açıyor. Acun ılıcalı’nın bu ilişkiye hiçbir tepkisi olmadığı gözlerden kaçmadı. Acun Ilıcalı bu konu hakkında sessizliğini sır gibi korumaya devam ediyor..

Beklenen Açıklama Guido Siena’dan…

Guido Siena beklenen açıklamayı yaptı. Sosyal medya hesabından Şeyma Subaşı alakalı açıklama yapan guido siena takipçilerine açıklamada bulundu. Zamana bırakıyoruz neler olcağını hep birlikte görecez neden bu kadar merak edildiğini merak ediyorum diyerek açıklama yaptı…

Guido Senia ile sevgilisi Mariacarla Boscono uzun zamandır birliktelerdi. Guido Senia’nın Instagram paylaşımlarından da belli olacağı gibi her yere birlikte giden çift Ağustos ayından bu yana görüşmüyor.

acun ılıcal’dan geçtiğimz günlerde boşanan Şeyma Subaşı yeni bir aşka mı yelken açtı? Şeyma Subaşı tatil için gittiği Meksika’da yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Fransız DJ Guido Senia ile görüntülendi. Şeyma Subaşı’nın yeni aşkı kim?

Acun Ilıcalı’nın eski Eşi Şeyma Subaşı Guido Siena ile boy boy fotoğraflarla gündeme geldi. Guido Siena bu konu hakkında hiçbir söz söylemedi. Acun Ilıcalı ise bu konu hakkında fikir beyan etmiyor. Acun Ilıcalı‘dan ayrılarak aylık hatrı sayılı miktarda nafakayla ayrılan Şeyma Subaşı yeni bir ilişkiyemi başlıyor. Gudio Siena denen arkadaşın evli olduğu dedikoduları magazin haberlerinde sıkça konuşulmaya devam ediyor.

Şeyma Subaşı’nın sevgilisi olduğu dedikoduları ortaya çıkınca ünlü model ve Guido, birbirlerini takipten çıkardılar. Mariacarla Boscono, Guido ile olan fotoğraflarını sildi ancak Guido Senia’dan henüz böyle bir hamle gelmedi…

ESKİ SEVGİLİ YAPILANI AFFETMEDİ!

Şeyma Subaşı ile Tayland’da tatilde olmasına rağmen hala Mariacarla Boscono ile fotoğraflarını kaldırmayan Fransız DJ Guido Senia’ya eski sevgilisinden şok eden hamle geldi. Mariacarla Boscono, Şeyma Subaşı ile Guido’nun aşk dedikodularından sonra dünyaca ünlü rapçi Ghali ile Maldivler’e tatile gitti. Çiftin videosundan sonra aşk yaşadıkları ortaya çıktı…

Guido Siena Guido Siena Guido Siena Guido Siena Guido Siena

Guido Siena kimdir? hakkında herşey kimolaki.com web adresinde Guido Siena aşk hayatı. Guido Siena özel hayatı Guido Siena şeyma subaşı aşkı.

Guido Siena ne iş yapıyor. Guido Siena nereli? Guido Siena şeyma su başı arasında ne var. Guido Siena Acun Ilıcalı

Guido Siena ve şeyma subaşı aşkımı başlıyor..

Aşıkların yeni rotası Phuket oldu. Subaşı ile Guido Senia’nın yan yana olduğu görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.

Fransız Dj Guido Senia sorular üzerine Şeyma Subaşı muhabirlerin aşk haberlerini sorması üzerine gülümseyerek, “Ben şu an mutluyum, başka bir şey söyleyemem” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir