in

ITIR ESEN KİMDİR?

ITIR ESEN KİMDİR?

Itır Esen, seslendirme sanatçısı Hayri Esen’in torunu ve oyuncu Itır Esen’in yeğenidir. Miss Turkey 2017 finalisti olan Esen, 1999 yılında dünyaya doğmuştur.İstanbul Üniversitesi, H.A.Yücel Eğitim Fak. İngilizce öğretmenliği 2. sınıf öğrencisi olan Itır Esen,ünlü isimlerin tasarımlarında modellik yaptı. Üç yıldır podyumlarda boy gösteren Itır Esen, bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde görev aldı.Miss Turkey yarışmasında birinci olan Itır Esen’in tacı, 15 Temmuz hakkında yaptığı paylaşımların ardından geri alınmıştır.

Yeşilçam’ın ünlü isimlerinen Itır Esen’in yeğeni ve 1977 yılında hayatını kaybeden ünlü seslendirme sanatçısı Hayri Esen’in torunu olan Itır Esen, 1999 yılında İstanbul’da doğdu. 2017 yılında 18 yaşındayken katıldığı Miss Turkey’de birinci olan genç model, sosyal medyada 15 Temmuz’la ilgili yaptığı paylaşım sebebiyle tacını Aslı Sümen’e kaptırdı.

İstanbul Üniversitesi, Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi, İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nde öğrenimine devam eden Itır Esen 14 yaşından itibaren modellik yapmaya başladı.

Tüm öğrenimini İstanbul’da geçirdi ve üniversiteyi kazanmadan önce Fenerbahçe Anadolu Lisesi’nde okudu. 1,80 metrelik boyu sayesinde genç yaşta moda haftalarında ve tanıtımlarda modellik yapma şansı buldu. Aynı zamanda sporculuk geçmişi de bulunan Itır Esen, modelliğe profesyonel olarak başlayınca sporu bıraktı. Şimdiye dek Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde görev aldı.

Miss Turkey 2017 yarışmasında şampiyonluk kazandıktan bir süre sonra 15 Temmuz hakkındaki sosyal medya paylaşımları yüzünden  tacı elinden alındı. Gündeme bu konuda gelen Itır Esen şimdilerde Acun Ilıcalı konusunda gündeme geldi..

Bir süredir göz önünde olmayan genç modelin Acun Ilıcalı ile buluşması aşk dedikodularına neden olsa da asıl konunun 2019 yılında başlayacak yeni Survivor sezonunda yer almasıyla ilgili olduğu belirlendi. Acun Medya ile çalışmaya başlayacak olan Itır Esen’in Yunan bir sunucuyla beraber program yapması bekleniyor. Acun ılıcalıyla aşk değil İş hayatı başlayacağı söylentileri Haberlerde duyuldu. İş hayatı aşk hayatına dönermi bilinmez ama acun ılıcalı ve Itır esen ikilisi birbirine yakıştığı gerçeği ve samimi halleri gözlerden kaçmadı…

Ilıcalı’nın, Miss Turkey 2017 yarışmasında tacı elinden alınan Itır Esen ile birlikte olduğu iddia edildi. İkilinin Dubai’de tatil yaptığı öne sürüldü. Acun ılıcalı Itır Esenler aşk mı yaşıyor…

 

Geçtiğimiz günlerde dündeme gelen guido siean ve Şeyma Subaşı görüntülerinden sonra Acun Ilıcalı Itır Esenle birlikte olarak Şeyma Subaşından intikam mı alıyor.

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşını kıskandımı…

Geçtiğimiz aylarda Şeyma Subaşı’dan boşanan televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor. Şeyma Subaşı, Guido siena aşk haberlerinden sonra Acun ılıcalı misilleme yaparak Itır Esen ile gündeme geldi. GÜzeller güzeli ıtır Esen Ünlü yapımcı Acun ılıcalı ile birlikt mi ?

Ilıcalı’nın, Miss Turkey 2017 yarışmasında tacı elinden alınan Itır Esen ile birlikte olduğu iddia edildi. İkilinin Dubai’de tatil yaptığı öne sürüldü  Acun ve Itır Esen dubaide başbaşa tatil yaparak görüntülendi. Bu haber çoğumuza tanıdık gelecek, geçenlerde gündeme gelen Şeyma Subaşı ve Guido Sienada aynı şekilde tatil yaparken samimi pozlarla görüntülenmişti . Acun ılıcalı Şeyma Subaşıya bu yolla bir göndermemi yapıyor. Yoksa Acun ve Guido herkes kendi yolunamı bakacak..

Subaşı, Meksika’nın Tulum sahilinde sevgilisiyle objektiflere takılmıştı. Fransız DJ Guido Siena ile birliktelik yaşadığı öğrenilen Subaşı’nın sevgilisiyle samimi görüntüler verdiği o kareleri sizlerde geçtiğimiz günlerde paylaşmıştık…

Guido Sİena’dan açıklama geçikmedi…

Henüz bir açıklama yapmayan ikiliden Guido Siena, sessizliğini bozdu. Guido Şeyma Subaşı hakkında sosyal medya üzerinden açıklama yaparak takipçilerinin sorularını yanıtladı . Ünlü dj Guido siena nını açıklaması ;

Bir takipçisi Fransız DJ’in paylaşımına, “Şeyma ile ilgili sorulara cevap vermiyorsunuz, bir ilişkiniz var mı yok mu? Türkiye’de hakkınızda dedikodular dönüyor” yorumunu yaptı. Guido Siena ise takipçisine, “Kim bilir! Hadi her şeyi kadere bırakalım” yanıtını verdi. Takipçisi ise Senia’ya “Anlıyorum, cevabınız evet…” dedi. Guido Siena aşk hayatının olduğu sinyallerini verdi..

PEKİ ACUN

Itır Esen ile Şeyma Subaşı’nın birbirine benzerlikleri de sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Acun Ilıcalı ve Itır esen birliteliğğ tatil zamanlaması , Şeyma ve Guido siena’nınki ile benzerlik göstermeside dikkatlerden kaçmadı…

Şeyma Subaşı Guido siena hakkındaki sessizliğini korumaya devam ediyor. Ancan guido siena herşeyi zamana bırakıyoruz diyerek açıklama yaptı. Aşk sinyallerini veren Guido Siena bir anda türkiye gündemine oturdu. Şeyma Subaşı ile birlikte olan Guido siena Acun sayesinde türkiye ünlü hale geldi. Acun ılıcalı ve Itır Esen aşkı  Şeyma Subaşı ve Guido Siena aşkı türkiye magazin gündemine bomba gibi düşerek çok ses getirdi .

Bu aşk dalgalanmaları ve haberleri Guido Sienanın  Türk takipçilerinin  artmasına sebep oldu, Ve bu 4 liü aşk dalgalanması genç yaştaki güzel Itır Esenin gündemde yükselmesine neden oldu. Acun Ilıcalı ve Şeyma subaşı şimdilik sessizliklerini korumaya devam ediyor.  Acun ılıcalı’dan bir açıklama geleceğini beklemiyoruz. Acun Itır Esenle Son zamanlarda görüntülenmeye devam ederse Aşk hayatı başlıyor demektir.

Gudio siena, şeyma subşı aşk hayatı gündeme oturmaya devam ediyor. Magazin haberlerinde Guido siena en çok tıklananlar arasında. Guido Siena Türkiye Gündemine bomba gibi oturdu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir