Hititagram nedir?

Hititagram %95’i Hitit Üniversitesi öğrencilerinden oluşan ve onlara hitap eden 2015 yılında kurulan bir sosyal medya hesabıdır.

Hititagram admini kimdir?

  Gizlilik ön planda. Neden fbı ajanımısınız şu bu vs dalga geçenler illaki var ama işin arka planını bilmiyorlar. (Gülümseme) Bunun kısaca sebebi ise birçok insanla muhatap oluyoruz özelden rahatsız edilmemek adına diyelim. Bilenler illaki var çalıştığımız yerler,  yakın çevremiz gibi.

Hititagramın Amacı Nedir?

  Başta Hitit Üniversitesi öğrencileri için selfie ya da fotoğraf  formatında kurulduk. Daha sonradan öğrenciler adına duyuru, ilan, ihtiyaç, iş, eğlence, öğrenci yardımlaşma ve bilgilendirme adına herşeyi paylaşmaya çalışıyoruz.

   Hititagram_itiraf adında bir itiraf sayfamızda daha var.  Klasik her üniversitenin olduğu gibi. Aslında biraz özelini biliyoruz itiraf atan herkesin. Genelde sen beğen ben seni bulurum tarzı şeyler geliyor ama çıkıpta birisi ben cesaretimi topladım gittim konuştum iki medeni insan gibi olmadı ya da oldu diyemiyor. (Gülüşmeler) Yani ben itiraf atmış olsam çıkmaza gelipte (tabi biraz araştırmalı da karşındaki insanı )  en son danışacağım yol olurdu şahsen. Nebiliyim yani niye reklam edeyim ki ilgi duyduğum insanı. Ama kesinlikle siyasi, hakaret içerikli, onur kırıcı ya da kişiyi direk belli eden itirafları atmamaya çalışıyoruz. Ve Anasayfamıza da itiraf atmıyoruz. Tüm takipçilerimize anlayışından ve sabrından ötürü teşekkür ederiz.

KİMOLAKİ:COM EKİBİ OLARAK BU GÜZEL SOHBET İÇİN HİTİTAGRAM ADMİNİNE TEŞEKKÜRLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir