ARIZA

ARIZA KONUSU

Kendi halinde bir hayat süren ESKİ SÖZ DİZİSİ KARAKTESİ Tolga Sarıtaş mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir.

Taksisine binen Halideyi zorla taksiden indirmeye çalışan Mafyanın şimarık oğlu Burak Ali Rızaya posta koyar Ali Rıza müşterisi olan Halideyi korumak için Burağın adamlarını döver en son olarak saldıran Burağada tokat atar bu esnada biri bu olayı kameraya çeker ve internete sızdırır havalı ve şimarık mafya çocuğu bu görüntüleri izler Ali Rızaya dahada kinlenir… Ali Rızanın yerini araştırır bulur. Ali rızanın kız kardeşinin düğününü basan Burak Ali Rızayı kaldırmak ister mahalleli buna izin vermez silahlar çekilir. Ali rızanın kız kardeşi Gelin olan Nihan vurularak hayatını kaybeder…

Ali Rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir